Kompleksowe wykonawstwo inwestycji budowlanych

BBV Systems oferuje kompleksowe wykonawstwo obiektów inżynieryjnych, mostów, przecisków, tuneli, wiaduktów, oraz budynków kubaturowych, biurowych i mieszkalnych.

Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu zdobytemu na największych budowach w Polsce i za granicą jesteśmy w stanie podjąć najtrudniejsze zadania związane z kompleksowym przeprowadzaniem inwestycji. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów zapewnia wysoki poziom prowadzonych prac zarówno projektowych jak i wykonawczych.

Nasza szeroka wiedza na temat specjalistycznych prac projektowych, geotechnicznych, sprężeniowych oraz betoniarskich oraz wielokrotnie sprawdzone systemy pozwalają spełniać wymagania nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Prowadzenie kompleksowych prac budowlanych


Kopleksowe prowadzenie inwestycji Kopleksowe prowadzenie inwestycji

Kompleksowa budowa obiektów mostowych


Kompleksowa budowa obiektów mostowych

Nasze biuro projektowe dobiera optymalne rozwiazania dopasowane do warunków terenowych, planowanych obciążeń, optymalizacji kosztów inwestycji i oczekiwań inwestorów. Projektujemy całościowe rozwiązania w zakresie planowania elementów i ich późniejszego zastosowania.


Kopleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych 2 Kopleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych 3
Kopleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych 4 Kopleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych 5


Kompleksowa budowa budynków kubaturowych i mieszkaniowych

Całościowe prowadzenie robót związanych ze wznoszeniem budynków Nasza firma prowadzi prace w zakresie wznoszenia budynków od fundamentów, przez stany surowe, po roboty wykończeniowe.


Kopleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych Kopleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych 6
Kopleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych 7 Kopleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych 8


Kompleksowa budowa wiaduktów, przecisków i tuneli

Połaczenie projektu, produkcji i budowy. Podczas realizacji robót współpracujemy z najlepszymi specjalistycznymi firmami montującymi nasze produkty. Daje to Państwu gwarancje najwyższego poziomu świadczonych usług i brak konieczności rozbijania robót na poszczególne etapy. Nasza firma zajmie się obsługą całości zadania.


Projektowanie i budowa przecisków i tuneli Projektowanie i budowa przecisków i tuneli 2
Projektowanie i budowa przecisków i tuneli 3 Projektowanie i budowa przecisków i tuneli 4