Geotechnika - Systemy prętowe

Mikropale

Mikropale systemu BBV są produkowane z pełnych prętów gwintowanych wykonanych z wysokiej jakości stali ośrednicach w zakresie od 12 mm do 75 mm. W zależności od przeznaczenia możliwe jste wykonanie mikropali trwałych (DCP) z podwójną ochroną antykorozyjną lub tymczasowych (SCP) z pojedynczą osłoną antykorozyjną. Elementy dostarczane na budowę są od razu gotowe do instalacji.
mikropale spc

MIKROPAL BBV SPC


mikropale dpc

MIKROPAL BBV DPC OBCIĄŻONY SIŁĄ ŚCISKAJĄCĄ


mikropale dpc obciążone

MIKROPAL BBV DPC OBCIĄŻONY SIŁĄ ROZCIĄGAJĄCĄ
mikropale

Kotwy prętowe

Kotwy prętowe systemu BBV wykonane są z wysokiej jakości stali o średnicach w zakresie od 12 mm do 75 mm. W zależności od wymagań projektu mogą zawierać pojedynczą lub podwójną ochronę antykorozyjną. Stosowanie prętówe do kotwienia zapewnia między innymi wysoką nośność na styku pręt - buława, proste sprężenie i odpręzenie kotwy, możliwość łatwego wydłużenia kotwy oraz wysoką sztywność kotwy.

kotwy prętowe

Gwoździe gruntowe

Gwoździe gruntowe systemu BBV mogą być dostarczone jako elementy do tymczasowego bądź trwałego użytku, w zależności od wymagań ochrony antykorozyjnej. Stosowane są pełne pręty gwintowane wykonane z wysokiej jakości stali o średnicach w zakresie od 12 mm do 75 mm. Ochrona antykorozyjna przygotowana jest w zakładzie produkcyjnym.

gwożdzie gruntowe spc

GWÓŹDZ GRUNTOWY BBV SCP


gwożdzie gruntowe dpc

GWÓŹDZ SKALNY BBV DCP


gwożdzie skalne spc

GWÓŹDZ SKALNY BBV SCP